AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Ai... cu mine ?

In jos 
AutorMesaj
kannaary
Accomplished
Accomplished

Data de înscriere : 15/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Prin zona

MesajSubiect: Ai... cu mine ?   Mar Ian 26, 2010 9:29 pm

Titlul poate suna oarecum straniu , dar ma gandisem la un joculet ... unul din useri pune intrebarea care sa aiba legatura cu sine , iar urmatorul raspunde la intrebarea userului anterior , apoi punand la randu-i o intrebare asemanatoare .
Exemplu :
User 1: Ai dansa cu mine intr-o noapte de vara , eu purtant pantaloni si tu o fusta larga ...
User 2 : Da , sincer cred ca ar fi amuzant sa te vad pe tine in pantaloni si pe mine in fusta , suna ca un joc de roluri si cred ca as face asta... ( niste raspunsuri mai complete ar fi ideale )

Ai face baie cu mine intr-un lac plin cu broaste ?

Cam atat !
Sus In jos
http://lunatice.wordpress.com
Dream Girl
Accomplished
Accomplished

Data de înscriere : 05/01/2010
Varsta : 23
Localizare : Bistrita

~
Status: against history

MesajSubiect: Re: Ai... cu mine ?   Mar Ian 26, 2010 10:20 pm

Nu suna straniu, suna... altfel, crede-ma rofl Sau numai mie-mi zboara mintea asa...
Imbracate? Well, nu am nimic personal impotriva broastelor si sunt in stare sa ma balacesc pe unde apuc, mai ales ca si cu tine, dar trebuie sa ma lasi sa te imping, ca e mai mare satisfactia sa vezi pe cineva zburand impins de tine intr-un lac plin cu broaste >:] oricum tie iti plac iar pentru mine nu ar fi decat o binevenita racoroeala^^ Dar sa fie vara, ca la temperatura asta nici broastele nu mai oracaie de frig.

Ai dansa dansul pinguinului cu mine pe o strada circulata (nu plina de lume, dar nici pustie), fara acompaniament anume decat ce cantam noi pt ritm? (google it, if u don't know it)
Sus In jos
http://dreamy.ablog.ro
Biohazard
Junior
Junior

Data de înscriere : 23/01/2010

~
Status:

MesajSubiect: Re: Ai... cu mine ?   Mar Ian 26, 2010 10:51 pm

Yep, Dreamy-chan! I would.
Pentru că nu mă prea interesează ce spune lumea, iar un mic dans nu încurcă pe nimeni. Oricum, "dansul pinguinului" e atât de simplu şi e pentru toată lumea! E accesibil şi plăcut. Într-adevăr te distrează să te mişti în felul ăla măcar câteva minute. După mine, e genul de mini-dans care poate aduce multă lume la un loc pentru "a cup of fun" înainte de orele grele de la birou.
Dar eu sunt o fire optimistă, dacă lumea de pe strada de care vorbeşti e morocănoasă şi snoabă, s-ar putea să încasăm câteva comentarii urâţele.
But still, on with the fun! drunk

Ai pleca cu mine în deşert şi ai deveni un nomad ?
Sus In jos
kannaary
Accomplished
Accomplished

Data de înscriere : 15/01/2010
Localizare : Prin zona

MesajSubiect: Re: Ai... cu mine ?   Mier Ian 27, 2010 1:26 pm

Nu , nu as merge in desert fiindca e prea cald si nu e nimic pe acolo ... nisip , scorpioni si alte insecte si eu nu rezist in linistea aceea mare si ingrozitoare , daca in preajma mea nu sunt 200 de oameni nu e bine , nu pot sa traiesc in pustiu , fara sa am acces la internet , televizor , telefon etc ... sunt prea comoda pentru o astfel de experienta , dar accept niste scrisori de la tine din desert sa imi spui cum este acolo ...

Ai merge cu mine in Franta pentru doi ani ?

Cam atat !
Sus In jos
http://lunatice.wordpress.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ai... cu mine ?   

Sus In jos

Ai... cu mine ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lucrusoare facute de mine,Mihaela.